e-proform

panele dekoracyjne pełne

POZNAJ PANELE PD Z INNOWACYJNEJ LINII MODULOFORM

Panele PD z innowacyjnej linii Moduloform oferują użytkownikom szeroki wybór wzorów, kształtów i kolorów, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnego stylu wnętrza. Dzięki tej różnorodności panele pozwalają tworzyć unikalne wnętrza, które odzwierciedlają osobisty gust i preferencje. Ich największym atutem jest oryginalność kształtów i doskonały design. Innowacyjne kształty przyciągają uwagę i dodają unikalnego charakteru pomieszczeniom.
Warto zwrócić uwagę na nieszablonowy design paneli PD, który podkreśla estetykę wnętrza i nadaje mu super nowoczesnego wyglądu.
Dzięki trójwymiarowej strukturze paneli dekoracyjnych 3D można osiągnąć niezwykłe efekty wizualne, tworząc głębię i dynamikę w pomieszczeniach.

ZASTOSOWANIE ORYGINALNYCH PANELI PDAF

Panele PDAF przenoszą domowe wnętrza w zupełnie inny wymiar. Ich atrakcyjne wzornictwo przyciąga wzrok i nadaje pomieszczeniom nowego, świeżego wyglądu. Można wybierać spośród różnych deseni, kolorów i faktur, co daje ogromne możliwości aranżacyjne. Dodatkową zaletą paneli PDAF jest tworzenie niesamowitego klimatu w pomieszczeniach. Dzięki ich strukturze i fakturze, ściany nabierają nowego wymiaru i stają się bardziej interesujące wizualnie. Paneli PDAF można używać w różnych pomieszczeniach w domu. Doskonale sprawdzą się w salonie, dodając elegancji i stylu. Kuchnia z panelami PDAF zyska nowoczesny i designerski charakter. W jadalni czy sypialni panele będą prezentować się wyjątkowo dobrze i nadadzą pomieszczeniom oryginalny wygląd. Nawet pokój dziecięcy można zaaranżować przy użyciu nieszablonowych paneli PDAF, tworząc wyjątkową przestrzeń dla najmłodszych. Wielofunkcyjność i estetyka to główne korzyści wynikające z zastosowania paneli PDAF. 

Zostańmy w kontakcie43-190 Mikołów,ul. Reymonta 11 B
tel. +48 32 738 88 90

Siedziba firmy
zapraszamy na wirtualny spacer - kliknij!

Odwiedź nasz showroom

Znajdź nasze produkty blisko Ciebie

Punkty sprzedaży

Chcesz zamówić wzornik, katalog lub próbkę konkretnego wzoru? Zadzwoń!
tel. +48 32 738 88 90

Zamów wzornik lub katalog produktów

Nasz dział technologiczny odpowie na wszelkie pytania techniczne!
tel. +48 32 738 88 95
e-mail: technologia@proform.eu


Obserwuj nas w social mediach

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest Proform
  • Youtube Proform
Ostatnio oglądane produkty