Proform na 4 Design Days

 1+

 

 

 

 

4 Design Days to jedna z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych imprez w dziedzinach wzornictwa, rynku nieruchomości i architektury w tej części Europy. Liczby mówią same za siebie – 3,5 tys. gości, 20 tys. zwiedzających, 170 wystawców i kilkuset prelegentów na poprzedniej edycji sprawiło, że wydarzenie na dobre zapisało się w kalendarzu miłośników designu.


Druga odsłona imprezy zapowiada się równie imponująco. 4 Design Days 2017 odbędą się między 16 a 19 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Druga edycja 4 Design Days to jeszcze większy rozmach, nowe wydarzenia oraz spotkania autorskie, ale przede wszystkim to możliwość poznania wybitnych architektów i designerów, obecnych w jednym miejscu, w Katowicach. A będą z nami np.: światowej sławy architekt Dider Fiuza Faustino, designer Oliver Heath czy krytyk architektury i pisarz Hans Ibsen. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszam na jedyne takie wydarzenie w tej części Europy – 4 Design Days – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna Propertydesign.pl.


Ikony architektury na 4DD


Podobnie, jak w poprzednim roku impreza składa się z dwóch dni branżowych, w czasie których ikony architektury i wzornictwa opowiedzą o swoich doświadczeniach oraz porozmawiają na temat nadchodzących trendów. Chociaż na dni branżowe wymagana jest rejestracja, warto odwiedzić wtedy MCK, bo wśród prelegentów pojawią się wybitne postacie. Jedną z nich będzie wspomniany już Didier Fiuza Faustino, architekt i artysta pracujący nad relacją między ciałem i przestrzenią, znany z takich realizacji jak: Body in transit czy One square meter house.


W MCK pojawią się też, m.in. Jacek Chrzanowski, główny projektant supersamochdu o nazwie Syrma Hypersport Concept, zaprezentowanego na salonie samochodowym w Genewie, Dominika Drezner, laureatka prestiżowej nagrody Red Dot czy Tomasz Konior – jeden z czołowych polskich projektantów.


Proform na 4 Design Days


Swoją obecność na 4 Design Days ogłosiło ponad 200 wystawców. Wśród nich po raz kolejny pojawi się Proform.


- Poprzednia, pierwsza edycja 4DD to od wielu lat pierwsze pozytywne zaskoczenie targowo-wystawiennicze. Decyzja o uczestnictwie w nich łatwa nie była – nowa impreza, bez tradycji, w czasach, kiedy imprezy targowe raczej tracą na znaczeniu. Skąd taka decyzja na TAK? - entuzjazmem zarażali zachęcający nas do uczestnictwa przedstawiciele organizatora, ich profesjonalne podejście oraz sposób i skala nagłośnienia imprezy... no i magia miejsca oraz jego otoczenia – mówi Lucjan Weiner, prezes marki Proform.


- 4DD to bardzo profesjonalnie zorganizowana impreza dla profesjonalistów i nie tylko, zeszłoroczne efekty znacząco przekroczyły nasze oczekiwania. Oczekiwania 2017 – trudno będzie utrzymać zeszłoroczny poziom, ale jeżeli by się to udało, my na pewno będziemy zadowoleni. Wierzymy, że ten rok potwierdzi znaczenie imprezy tego typu w tym kształcie i formule... no i oczywiście w tym wyjątkowym miejscu – dodaje Lucjan Weiner.


Odwiedziny stoiska marki Proform to punkt obowiązkowy 4 Design Days. Podobnie, jak w poprzednim roku firma, przedstawi w zastosowaniu swoje czołowe produkty i niebanalne rozwiązania do wnętrz.


Nie zabraknie też nowości z przygotowywanego właśnie katalogu na 2017 rok. Ale to jeszcze tajemnica. Goście odwiedzający stoisko jako pierwsi będą mieli więc szansę zapoznać się z najświeższymi propozycjami firmy.


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » zamknij