Silesian Business League

Silesian Business League to amatorska liga szóstek piłkarskich stworzona dla wszystkich sympatyków piłki nożnej. W lidze mogą brać udział drużyny reprezentujące firmy lub instytucje z regionu Śląska i okolic. Jest to doskonała okazja na aktywne spędzenie czasu po pracy.
Organizatorzy Ligi zapewniają atrakcyjną obsługę rozgrywek w postaci profesjonalnie prowadzonej strony internetowej wraz ze statystykami, zdjęciami oraz relacjami video z rozgrywanych meczów. Rozgrywki Silesian Business League odbywają się na sztucznej trawie nowoczesnego boiska treningowego na Stadionie  Śląskim w Chorzowie, a mecze prowadzone są przez profesjonalnych arbitrów.
Te wszystkie czynniki pozwalają uczestnikom Ligi poczuć prawdziwe piłkarskie emocje, grając w amatorskiej lecz profesjonalnie zorganizowanej Lidze.W październiku 2016 roku wystartowała IV edycja prestiżowych rozgrywek piłkarskich dla firm pod nazwą Silesian Business League. Po raz pierwszy wzięła w nich udział drużyna Proform z zawodnikami z AKF Śląsk  w składzie.To był udany debiut! Nasza dryżyna zdobyła 1 miejsce w lidze A Jesień 2016. 8 grudnia podczas uroczystej Gali zakończenia sezonu odebraliśmy zasłużone puchary i medale.

 

Serdecznie gratulujemy chłopakom oraz dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i sportowego ducha walki.


Na pełną fotorelację z Gali zapraszamy do GALERII.

 

Poniżej tabela z wynikami dostępna również na stronie organizatora - WYNIKI 1 LIGA A - JESIEŃ 2016

 

M-mecze, Z-zwycięstwa, R-remisy, P-porażki, BZ-bramki zdobyte, BS-bramki stracone, +/- bilans bramek, P-punkty
(w przypadku oddania meczu walkowerem drużynie odejmowany jest 1 punkt)


Filmik z podsumowania sezonu Jesień 2016 Silesian Business League

 

 

Zapraszamy również na oficjalną stronę internetową ligi Silesian Business League www.biznesliga-silesia.pl gdzie można śledzić aktualności, wyniki oraz relacje meczowe.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » zamknij