Wyróżnienia

Proform to uznany w swojej branży polski producent elementów meblowych. Firma od roku 2008 rozwija wprowadzone przez siebie na rynek innowacyjne panele dekoracyjne 3D Moduloform, które znalazły się w gronie najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku dzięki nominacji Instytutu Wzornictwa Przemysłowego do nagrody Dobry Wzór 2009 w kategorii Sfera Domu. Pomysłodawcą Moduloform był Lucjan Weiner.

 

WYRÓŻNIENIA - PANELE DEKORACYJNE MODULOFORM:

 

2012 rok

Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nich mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.


Firma Cersanit otrzymała tę nagrodę za serię mebli "Cobe", w której to wykorzystano wzór PD7  z naszej kolekcji paneli dekoracyjnych Moduloform.

 

 

2009 rok
Instytut Wzornictwa Przemysłowego Produkt nominowany do nagrody Dobry Wzór 2009 w kategorii Sfera Domu. Konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku. Organizator: Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Wystawa Dobry Wzór 2009
Moduloform-panele dekoracyjne
"Produkt nominowany do nagrody Dobry Wzór 2009, znalazł się w gronie 54 finalistów najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku".
Certyfikat Katalog Audyt wzorniczy polskiego rynku przeprowadzony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego objął w 2009 roku 1200 produktów. Do finału konkursu Dobry Wzór 2009 na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki, zakwalifikowano 54 produkty w kategoriach: sfera domu, sfera pracy, sfera publiczna. Eksperci Instytutu i międzynarodowe jury oceniało produkty ze względu na kryteria: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne, wartości dodatkowe.

Z przyjemnością informujemy, że Moduloform-panele dekoracyjne zdobyły nominację w kategorii sfera domu.

 

2009-2010 rok

Śląska Rzecz

 

Dwukrotna nominacja do nagrody Śląska Rzecz - niekomercyjnego konkursu na najlepsze wzorniczo produkty z województwa śląskiego. Organizator: Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie.

Hit

 

Dwie nagrody Hit Produkcji Mebli w kategorii: elementy meblowe. Konkurs czasopisma branżowego "Produkcja Mebli", wyd. Publikator.
2008 rok

Meble Plus

 

Wyróżnienie w VI edycji konkursu "Meble Plus – Produkt Roku" miesięcznika "Meble Plus".
Stoiska Targowe

Acanthus Aures

 

Nagrody Acanthus Aures dla Proform za stoiska targowe na MTP oparte o panele Moduloform.

Acanthus Aures

 

DyplomMedal

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » zamknij