Sponsoring sportowy

Gomola Trans Airco

Jesteśmy największą amatorską grupą kolarską w Polsce!

Team istnieje od 2006 roku, początkowo jako GT Airco, w ubiegłym sezonie BodyDry Airco, teraz Gomola Trans Airco. Grupa odnosi znaczące sukcesy na polskich oraz europejskich arenach MTB. Zapraszamy na oficjalną stronę http://www.gomolatrans.airco.pl/.

Znajdziesz tam między innymi relacje z zawodów, sylwetki zawodników, wyniki i inne ciekawe informacje.

 

Zawody "Złoty Stok"

Złoty Stok 01

 

Złoty Stok 02

 

Złoty Stok 03

 

Złoty Stok 04

 

ALP

Sponsoring Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w Mikołowie

 

Sponsoring ALP

 

ALP01

 

ALP02

 

ALP03

 

ALP04

 

Rajdy samochodowe

Sponsoring Wyścigów Rajdowych

 

Sponsoring Moto

 

Sponsoring Moto

 

Sponsoring Moto

 

Sponsoring Moto

 

Polonia Łaziska

Sponsoring Trampkarzy Polonii Łaziska


Proform Sp. z o.o. przywiązuje dużą wagę do wspiernia przedsięwzięć dotyczących nie tylko biznesu. Przykładem może być sponsoring trampkarzy z Polonii Łaziska.

Drużyna rocznika 2000 rozpoczęła nabór w 2008 r. Obecna kadra liczy 26 osób. Zespół bierze udział w Śląskiej Lidze Trampkarzy okręg Katowice. W okresie zimowym zespół Polonii bierze udział w turniejach halowych na terenie całego Śląska. Dzięki pomocy firmy PROFORM z Mikołowa, a także ludziom dobrej woli dzieci zostały wyposażone w: dresy sportowe, torby sportowe, piłki nożne, stroje sportowe.

Mottem drużyny jest wychowanie dzieci przez sport, a w szczególności przez piłkę nożną. Celem do którego dąży jest przygotowanie chłopców do gry w piłkę nożną na wysokim poziomie w wieku 16 – 19 lat. W dalszym ciągu trwa nabór do naszej drużyny. Wszystkich chętnych, spragnionych sportu oraz rywalizacji wśród rówieśników zapraszamy na zajęcia sportowe.

 

Sponsoring - Polonia Łaziska

 

Sponsoring - Polonia Łaziska

 

Sponsoring - Polonia Łaziska

 

Sponsoring - Polonia Łaziska

 

Sponsoring - Polonia Łaziska

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » zamknij