Panele Moduloform w programach CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie

Informujemy, że Firma CAD Projekt K&A autor programów CAD Decor, CAD Decor PRO i CAD Kuchnie udostępniła dziś bazę paneli dekoracyjnych Proform.


Biblioteki 3D CAD Projekt - Proform

Najnowsza baza produktowa zawierająca nasze panele dekoracyjne 3D wraz z ażurowymi – to wiele różnych struktur i kolorów w Twoim programie projektowycm. Baza jest kompatybilna z programami CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie i już dziś udostępniona została na stronie cadprojekt.com.pl. Baza zawiera 150 elementów, a wraz z nią bazę tekstur 90 standardowych folii. Poza tym panele mogą być wykończone w lakierach z palety RAL i NCS.

 

Ta biblioteka jest owocem kilku mięsięcy współpracy naszych firm na polu opracowania modeli 3D elementów Moduloform (które nie należą do prostego wzornictwa) oraz przygotowania dystrybucji tej biblioteki. Jesteśmy przekonani, iż znacznie ułatwi to projektowanie z użyciem proponowanego przez nas designu.

 

Kliknij aby POBRAĆ instalacyjną bazę Proform

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » zamknij