e-proform

Zaprojektuj swoje wnętrza i meble z programem PRO100

PRO100 to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów do projektowania mebli i aranżacji wnętrz. Jest to profesjonalne oprogramowanie komputerowe, które dedykowane jest producentom mebli, architektom i dekoratorom wnętrz. Program PRO100 wspiera projektantów wszelkich typów mebli, zarówno kuchennych, biurowych czy pokojowych, umożliwiając im tworzenie precyzyjnych projektów oraz wizualizacji przestrzeni. Jedną z największych zalet PRO100 jest możliwość tworzenia własnych bibliotek mebli i materiałów, co pozwala personalizować projektowanie według własnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu użytkownicy mogą swobodnie eksperymentować z różnymi rozwiązaniami i kreatywnie zaprojektować swoje wnętrza. Jeśli jesteś zainteresowany projektowaniem mebli lub aranżacją wnętrz, program PRO100 może okazać się doskonałym narzędziem, które pomoże Ci w realizacji Twoich pomysłów. 

Dlaczego warto korzystać z programu PRO100?

Korzystanie z programu PRO100 do projektowania wnętrz ma wiele zalet. Program ten oferuje niezwykle realistyczny moduł do wizualizacji 3D z symulacją oświetlenia, a także bogatą bazę mebli, elementów wyposażenia i wykończenia wnętrz czołowych producentów. Dzięki PRO100 można stworzyć dokładne projekty wnętrz, które idealnie odzwierciedlają zamierzenia oraz pomysły. Co więcej, program umożliwia pracę od razu na widoku 3D, co pozwala na szybkie i efektywne tworzenie projektów.

Wymagania sprzętowe programu są także dość przystępne. Wymagany jest przede wszystkim wydajny procesor i karta graficzna, a także co najmniej 8 GB pamięci RAM, a przy dużych projektach nawet 16 GB RAM. Dodatkowym plusem korzystania z PRO100 jest intuicyjny interfejs, co sprawia, że program jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Dzięki temu warto sięgnąć po program PRO100, aby stworzyć profesjonalne i realistyczne projekty wnętrz. 

Software PRO100 - zaprojektuj kuchnię, łazienkę, a nawet biuro 

PRO100 to zaawansowane oprogramowanie do projektowania wnętrz, mebli oraz różnych przestrzeni, takich jak kuchnie, łazienki czy biura. Pozwala na wizualizację i planowanie projektów w trzech wymiarach, co ułatwia zrozumienie i ocenę efektu końcowego. Oprogramowanie PRO100 umożliwia precyzyjne projektowanie, a jednocześnie jest intuicyjne w użyciu.

Jak to zrobić na przykładzie projektowania kuchni? Na początek wprowadź wymiary dostępnej przestrzeni, aby dostosować projekt do rzeczywistych warunków. Następnie wybierz odpowiedni układ kuchni, tak aby był funkcjonalny i dostosowany do potrzeb użytkownika. Korzystając z biblioteki frontów Proform w PRO100, dodawaj szafki, blaty, lodówki, kuchenki, zmywarki itp. Przeciągaj i upuszczaj elementy w odpowiednie miejsce. Dostosuj kształty mebli, zmieniaj ich wymiary i konfiguracje. Zastosuj różne materiały na powierzchnie mebli, aby zobaczyć, jak będą one współgrały z resztą kuchni. Zmień kolory, aby dopasować do preferencji. Wreszcie, dodaj oświetlenie, aby lepiej zobaczyć, jak projekt będzie wyglądał w różnych warunkach oświetleniowych. Na koniec, zobacz projekt w trójwymiarze, aby uzyskać pełniejsze wrażenie ostatecznego efektu.

Zalety programu PRO100 do profesjonalnego projektowania wnętrz

PRO100 to profesjonalne oprogramowanie do projektowania wnętrz, które oferuje użytkownikom wiele zalet.

  1. Pierwszą z nich jest intuicyjna obsługa, dzięki której nawet początkujący projektanci mogą łatwo tworzyć własne projekty.
  2. Natychmiastowa wizualizacja 3D projektu pozwala na szybką ocenę efektów pracy, co zdecydowanie ułatwia proces projektowania.
  3. Elastyczność programu jest kolejną zaletą, ponieważ umożliwia projektowanie zarówno pojedynczych mebli od zera, jak i kompletnych aranżacji przestrzeni mieszkalnych.
  4. Użytkownicy mogą skorzystać z personalizacji, tworząc własne biblioteki mebli i frontów, co znacząco zwiększa kreatywność i możliwości projektowania.
  5. Nie mniej ważną zaletą jest możliwość natychmiastowej wyceny projektu w zależności od użytych materiałów i komponentów, co zapewnia użytkownikom większą kontrolę nad kosztami i planowaniem swoich projektów.

Dzięki tym zaletom, program PRO100 jest doskonałym narzędziem dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz. 

Narzędzie Twojej kreatywności - stwórz własne biblioteki PRO100

Program PRO100 daje Ci możliwość stworzenia własnych bibliotek, które będą odzwierciedleniem Twojego wyjątkowego stylu. Dzięki niemu możesz tworzyć własne meble, projektować wzory materiałów i korzystać z nich dowolnie, dodawać nowe elementy do biblioteki i edytować istniejące. Możesz też importować dowolne elementy znalezione w Internecie, co daje Ci nieskończone możliwości aranżacyjne.

Jak przystało na profesjonalny program do projektowania wnętrz, PRO100 oferuje również bibliotekę frontów firmy Proform, która zawiera blisko 500 nowych elementów w prawie 100 wybarwieniach do wyboru. Fronty meblowe od Proform to nowoczesne wzornictwo, pełne niezwykłej elegancji i harmonijnych kształtów, które z pewnością urozmaicą Twoje projekty meblarskie. Dzięki możliwościom, jakie daje program PRO100, możesz stworzyć unikalne i harmonijne wnętrza, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wizualizacja aranżacji wnętrz 3D z narzędziem do projektowania PRO100

Wizualizacja aranżacji wnętrz z narzędziem do projektowania PRO100 oferuje użytkownikom pięć trybów wyświetlania projektu, które pozwalają na elastyczne dostosowywanie widoku do potrzeb i preferencji. Program umożliwia pracę od razu na widoku 3D, co pozwala na szybkie i efektywne projektowanie przestrzeni. Ponadto, siedem widoków projektowanej przestrzeni daje użytkownikom pełen wgląd w swoje projekty, co znacznie ułatwia ich realizację. Warto również zaznaczyć, że moduł do wizualizacji 3D jest niezwykle realistyczny, co pozwala użytkownikom na dokładne odwzorowanie swoich pomysłów oraz precyzyjne planowanie aranżacji wnętrz. Dodatkowym atutem narzędzia PRO100 jest natychmiastowa wizualizacja - zmiany w projekcie odbywają się w czasie rzeczywistym, co zapewnia niesamowite doznania podczas projektowania i pozwala na błyskawiczną ocenę efektów wprowadzonych zmian. Dzięki temu programowi projektowanie aranżacji wnętrz staje się łatwiejsze, bardziej efektywne i satysfakcjonujące. 

Zostańmy w kontakcie43-190 Mikołów,ul. Reymonta 11 B
tel. +48 32 738 88 90

Siedziba firmy
zapraszamy na wirtualny spacer - kliknij!

Odwiedź nasz showroom

Znajdź nasze produkty blisko Ciebie

Punkty sprzedaży

Chcesz zamówić wzornik, katalog lub próbkę konkretnego wzoru? Zadzwoń!
tel. +48 32 738 88 90

Zamów wzornik lub katalog produktów

Nasz dział technologiczny odpowie na wszelkie pytania techniczne!
tel. +48 32 738 88 95
e-mail: technologia@proform.eu


Obserwuj nas w social mediach

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest Proform
  • Youtube Proform
Ostatnio oglądane produkty