e-proform

P days - spotkanie z Proform.

W dniach 25-27.01.2024 odbędzie się u nas wydarzenie, mające na celu przybliżyć zarówno stałym jak i potencjalnym klientom naszą firmę. Serdecznie do naszego Showroomu w Mikołowie, przy ulicy Reymonta 11 B, gdzie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Proform - P Days! To nie tylko okazja do odkrycia naszych klasycznych hitów i najnowszych trendów, ale również szansa na bliższe poznanie naszej firmy i ludzi, którzy tworzą jej niepowtarzalny charakter.

Podczas P Days przeniesiemy się w świat naszych klasyków - wyrafinowanych frontów meblowych i urozmaiconych paneli dekoracyjnych. Te niezawodne klasyki zyskały uznanie za swoją jakość wykonania i wyjątkowy design.

Nie zabraknie również nowych wzorów, zarówno frontów, jak i paneli dekoracyjnych. Nasz Showroom jest również miejscem, w którym testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego zobaczyć będzie można też produkty, które jeszcze nie znajdują się w stałej ofercie.
Z pewnością nie zabrakie również stołów, czyli bohaterów najgorętszej premiery w naszej ofercie w tym roku! Stoły, które zdobyły ogromne zainteresowanie na targach Warsaw Home, teraz trafiają do naszej oferty na dobre.

Nie możemy zapomnieć o naszym najnowszym dziele - nowych wzorach naszych paneli ażurowych XLA. To nie tylko element dekoracyjny, ale również praktyczne rozwiązanie, które dostosowuje się do różnorodnych funkcji w zależności od Waszych potrzeb.

P Days to także okazja do bliższego poznania naszej firmy i ludzi, którzy tworzą jej historię. Przyjdźcie, porozmawiajmy o designie, inspiracjach i przyszłości wnętrzarskich trendów. To wydarzenie, które łączy naszych klientów z twórcami, sprawiając, że design staje się jeszcze bardziej osobisty.

Zostańmy w kontakcie43-190 Mikołów,ul. Reymonta 11 B
tel. +48 32 738 88 90

Siedziba firmy
zapraszamy na wirtualny spacer - kliknij!

Odwiedź nasz showroom

Znajdź nasze produkty blisko Ciebie

Punkty sprzedaży

Chcesz zamówić wzornik, katalog lub próbkę konkretnego wzoru? Zadzwoń!
tel. +48 32 738 88 90

Zamów wzornik lub katalog produktów

Nasz dział technologiczny odpowie na wszelkie pytania techniczne!
tel. +48 32 738 88 95
e-mail: technologia@proform.eu


Obserwuj nas w social mediach

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest Proform
  • Youtube Proform
Ostatnio oglądane produkty