e-proform

Kreatywne pomysły na meble dla dzieci z wykorzystaniem moduloKIDS

Dziecięce meble powinny spełniać nie tylko funkcje praktyczne, ale także pobudzać wyobraźnię i kreatywność najmłodszych. Właśnie dlatego marka Proform stworzyła kolekcję moduloKIDS, która pozwala na tworzenie unikalnych mebli dziecięcych z wykorzystaniem kreatywnych pomysłów. ModuloKIDS to kolekcja paneli i elementów dekoracyjnych, które pozwalają na tworzenie oryginalnych oraz funkcjonalnych mebli dla dzieci. Dzięki gotowym elementom, takim jak wezgłowia łóżkowe, maskownice grzejnikowe, tablice czy dodatki w formie chmurek, można stworzyć meble dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu dziecka. Dzięki moduloKIDS, rodzice wspólnie z dziećmi mogą wykazać się kreatywnością i stworzyć meble, które nie tylko będą praktyczne, ale także zachęcą najmłodszych do rozwijania swojej wyobraźni. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają nietypowych oraz personalizowanych rozwiązań aranżacyjnych dla pokoju dziecięcego. 

Charakterystyka paneli dekoracyjnych moduloKIDS 

ModuloKIDS to seria paneli dekoracyjnych, która została stworzona z myślą o dzieciach. Panele te dostępne są na indywidualne zamówienie, co oznacza, że można dopasować je do konkretnych wymiarów pomieszczenia. Charakterystyczną cechą paneli z tej serii są nowoczesne fronty ozdobione elementami takimi jak baloniki, chmurki, samochodziki czy zwierzątka, co sprawia, że są one doskonałym elementem dekoracyjnym pokoju dziecka. Dodatkową zaletą jest możliwość wykończenia poszczególnych elementów folią, lakierem lub lakierem magnetycznym, co daje szerokie możliwości personalizacji i dostosowania do preferencji oraz potrzeb maluchów. Panele dekoracyjne ModuloKIDS to również ażurowe konstrukcje, które mogą pełnić funkcję zarówno dekoracyjną jak i praktyczną, na przykład jako półki czy stojaki na książki i zabawki. Dzięki dużej różnorodności wzorów i możliwości personalizacji, panele z tej serii doskonale sprawdzą się w każdym dziecięcym pokoju. 

Jakie możliwości oferuje ta niezwykła kolekcja?

Panele moduloKIDS to niezwykła kolekcja, która oferuje wiele możliwości dekoracyjnych i funkcjonalnych, idealnie dostosowanych do dziecięcych przestrzeni. Panele dekoracyjne dostępne w różnych wzorach i kolorach, umożliwiają personalizację pokoju dziecka zgodnie z jego upodobaniami. Do wyboru mamy estetyczne wzory, które przyciągają uwagę i tworzą przyjazne i inspirujące otoczenie. Możemy też wybierać wersje ażurowe. Takie panele pozwalają z kolei na kreatywne dzielenie przestrzeni w pokoju, tworząc unikalne strefy i akcenty. Mogą być wykorzystane do tworzenia kolorowych ścianek działowych, np. między miejscem do nauki a miejscem do zabawy. 

Wezgłowia łóżkowe, maskownice grzejnikowe, tablice i dodatki w formie chmurek dodają funkcjonalności i stylu do dziecięcego pokoju. Elementy gotowe ułatwiają aranżację przestrzeni, zapewniając jednocześnie spójny design. Estetyczne wzory i kolorowe elementy pobudzają dziecięcą kreatywność i zachęcają do tworzenia swojego własnego świata. Tablice do pisania czy rysowania na panelach mogą służyć jako miejsce, gdzie dzieci wyrażają swoje pomysły i uczą się poprzez zabawę.

Czym powinny odznaczać się meble dla dzieci?

Meble dla dzieci powinny odznaczać się wyjątkowo dobrze przemyślanym projektem, który jest dostosowany do potrzeb najmłodszych użytkowników. Oprócz tego powinny być bezpieczne, estetycznie wykonane, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ważne jest również, aby były wykonane z trwałych materiałów, które nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia dzieci. Meble dla dzieci powinny być łatwe w utrzymaniu czystości, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki dla najmłodszych. Wybierając meble dla dzieci, warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i ergonomię, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla rozwijającego się ciała dziecka. Ważne jest również, aby meble były atrakcyjne wizualnie, zachęcając dzieci do korzystania z nich i tworzenia w nich swojej przestrzeni. Dlatego meble dla dzieci powinny łączyć w sobie wyjątkową funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę. 

Płyty meblowe dekoracyjne moduloKIDS idealne do pokoju dziecięcego

Płyty meblowe dekoracyjne moduloKIDS są idealnym rozwiązaniem do urządzenia pokoju dziecięcego. Dzięki frontom meblowym Proform mamy szerokie możliwości projektowania mebli, dopasowanych do indywidualnych preferencji. Modułowa konstrukcja oferuje także możliwość personalizacji, pozwalając na dostosowanie paneli na wymiar do konkretnego rozmiaru pokoju, co umożliwia idealne dopasowanie dekoracji do danej przestrzeni. Kształt, kolor i wzór paneli również mogą być spersonalizowane, co daje możliwość stworzania unikalnego wnętrza. Dzięki temu meble z płyt dekoracyjnych moduloKIDS nie tylko spełniają swoją funkcję praktyczną, ale także stanowią designerski element, który z łatwością można dopasować do konkretnego wystroju pokoju dziecięcego. Dodatkowo, płyty meblowe dekoracyjne są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że są idealnym wyborem do pokoju dziecka. 

Rozbudź swoją kreatywność z płytami dekoracyjnymi moduloKIDS Proform

Kolekcja moduloKIDS zdaje się być kompleksowym rozwiązaniem, łączącym estetykę z funkcjonalnością, tworząc przestrzeń, która nie tylko zachwyca wzrok, ale także sprzyja rozwojowi dziecięcej wyobraźni. Panele dekoracyjne moduloKIDS Proform to prawdziwe dzieła sztuki, zróżnicowane pod względem wzorów, kształtów i kolorów. Dzieci mogą wybierać spośród różnorodnych motywów, takich jak samochodziki, zwierzęta czy abstrakcyjne wzory, co pozwala na indywidualne dostosowanie przestrzeni do ich pasji i zainteresowań. Pomimo swojej zaawansowanej struktury, płyty są łatwe do instalacji. Można stosować je nie tylko na ścianach, ale także na meblach, drzwiach czy suficie, co daje ogromne możliwości aranżacyjne. Taka wszechstronność pozwala na pełną personalizację przestrzeni i dostosowanie jej do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka. Materiały używane do produkcji płyt są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne dla dzieci. To niezwykłe połączenie estetyki, funkcjonalności i edukacji, które sprawia, że przestrzeń dziecięca staje się miejscem pełnym wyjątkowych doświadczeń.

Zostańmy w kontakcie43-190 Mikołów,ul. Reymonta 11 B
tel. +48 32 738 88 90

Siedziba firmy
zapraszamy na wirtualny spacer - kliknij!

Odwiedź nasz showroom

Znajdź nasze produkty blisko Ciebie

Punkty sprzedaży

Chcesz zamówić wzornik, katalog lub próbkę konkretnego wzoru? Zadzwoń!
tel. +48 32 738 88 90

Zamów wzornik lub katalog produktów

Nasz dział technologiczny odpowie na wszelkie pytania techniczne!
tel. +48 32 738 88 95
e-mail: technologia@proform.eu


Obserwuj nas w social mediach

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest Proform
  • Youtube Proform
Ostatnio oglądane produkty