e-proform

Jak ukryć grzejnik z maskownicą grzejnikową ModuloKids?

Jak ukryć stary, brzydki grzejnik w pokoju dziecięcym? Odpowiedzią może być funkcjonalna maskownica grzejnikowa ModuloKids od Proform, która pozwala na efektowne zakrycie kaloryfera. Dzięki niej, grzejnik staje się integralną częścią wystroju wnętrza, jednocześnie pozostając w pełni funkcjonalnym elementem ogrzewania pomieszczenia. Maskownice grzejnikowe Proform są dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach, co pozwala dopasować je do każdego stylu aranżacji pokoju dziecięcego. Dzięki nim, już nigdy nie będziesz musiał martwić się o estetykę pomieszczenia ze względu na widoczny grzejnik. ModuloKids daje możliwość stworzenia harmonijnego i przyjemnego otoczenia dla dziecka, bez konieczności rezygnowania z komfortu ogrzewania. Dzięki prostemu montażowi i trwałym materiałom, zabudowa ModuloKids jest nie tylko funkcjonalna, ale również łatwa w utrzymaniu i długotrwała. Dzięki niej, ukrycie grzejnika w pokoju dziecięcym staje się szybkie, proste i efektowne. 

 

Jak zasłonić kaloryfer i nadać mu nowoczesny wygląd?

 

Stary kaloryfer, w szczególności żeliwny, można zamaskować w estetyczny i funkcjonalny sposób. Oczywiście musi być zapewniony przepływ gorącego powietrza, aby grzejnik spełniał swoją podstawową funkcję. Jak to zrobić, aby pozbyć się widoku nieestetycznego kaloryfera? Przede wszystkim, można zastosować nowoczesne maskownice grzejnikowe, które są dostępne w różnych wzorach i kształtach. Takie maskownice, wykonane z różnych materiałów, mogą być estetyczną obudową dla kaloryfera, jednocześnie wprowadzając nowoczesny design w domowych wnętrzach. Kolejnym ciekawym sposobem jest zabudowanie kaloryfera, czyli zamienienie go w element meblowy. Można zastosować zabudowę, która harmonijnie wpisuje się w resztę wnętrza, jednocześnie oferując dodatkowe funkcje, np. jako półka czy siedzisko. Dobrym pomysłem jest zastosowanie paneli dekoracyjnych, które można zamontować na ścianie przed kaloryferem. Panele te nie tylko maskują grzejnik, ale również dodają przestrzeni nowoczesnego charakteru. Dodatkowo, warto rozważyć dodanie oświetlenia akcentowego wokół kaloryfera, co podkreśli jego obecność jako elementu dekoracyjnego. Nowoczesne lampy czy diody LED mogą nadać wnętrzu nowoczesny i stylowy charakter.

 

Czym są maskownice grzejnikowe ModuloKids?

 

Maskownice grzejnikowe ModuloKids to innowacyjne i estetyczne rozwiązanie, które umożliwiają zasłonięcie i ozdobienie tradycyjnych grzejników w sposób dostosowany do wnętrza dziecięcego pokoju. ModuloKids to seria produktów, które pozwalają na kreatywne personalizowanie przestrzeni, nadając grzejnikom nowoczesny i dziecięcy charakter. Produkty ModuloKids są dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach, które są atrakcyjne dla dzieci. Maskownice wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, które są odpowiednie dla dzieci. To zazwyczaj lekkie i łatwe do utrzymania w czystości tworzywa sztuczne. ModuloKids oferuje możliwość personalizacji maskownic, dzięki czemu dzieci mogą wybrać motywy, które odpowiadają ich zainteresowaniom i preferencjom. Montaż maskownic grzejnikowych ModuloKids jest zazwyczaj prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu rodzice mogą szybko i łatwo zmienić wygląd grzejników w pokoju dziecka. Produkty te są projektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci, eliminując ostre krawędzie czy elementy, które mogą stanowić zagrożenie.

 

Zamień stary grzejnik w designerski element wnętrza

 

Jeśli chcesz odświeżyć wygląd dziecięcego pokoju, zastanów się nad oryginalnym i funkcjonalnym zakryciem starego grzejnika. Stylowe osłony na kaloryfer z otworami będą nie tylko ozdobą pomieszczenia, ale także umożliwią lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki nim ciepłe powietrze będzie swobodnie krążyło, co wpłynie pozytywnie na komfort termiczny w pomieszczeniu. Dodatkowo, takie ozdobne elementy mogą pełnić funkcję dekoracji, nadając pomieszczeniu indywidualny charakter. Takie bardzo nowoczesne osłony na kaloryfer mogą udawać futurystyczną komodę, na blacie której umieścimy ulubione zabawki naszego dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno ogrzewanie, jak i dekoracja pomieszczenia idą ze sobą w parze, tworząc spójną i harmonijną przestrzeń. 

 

Praktyczne wskazówki na temat zabudowy grzejnika za pomocą ModuloKids

 

Maskownice grzejnikowe ModuloKids oferują szeroką możliwość wyboru wariantów paneli, dzięki czemu masz możliwość dopasowania ich do wystroju pomieszczenia. Panel może być wykonany z surowego MDF, co gwarantuje trwałość oraz stabilność konstrukcji. Dodatkowo, możesz wybrać spośród różnych wykończeń, takich jak folie drewnopodobne matowe i jednobarwne, folie na wysoki połysk czy lakier matowy, co pozwoli Ci dopasować maskownicę do swoich indywidualnych potrzeb estetycznych. Grubość płyty bazowej przed frezowaniem wynosi 12 mm, a dodatkowo jest pokryta warstwą wykończenia, co zapewnia solidność i atrakcyjny wygląd. Wszystko to sprawia, że z łatwością można dopasować powierzchnię maskownicy grzejnikowej do własnych indywidualnych oczekiwań. Personalizacja tego elementu zabudowy sprawia, że można zachęcić dziecko do aktywnego uczestnictwa w procesie dekoracji własnego pokoju. Maluch mógłby np. wybrać kolor maskownicy, motywy dekoracyjne i być częścią tego niesamowitego projektu.

 

Dlaczego warto zainwestować w maskownice ModuloKids do zabudowy grzejnika?

 

Maskownice ModuloKids wykorzystane do zabudowy grzejnika są doskonałym pomysłem na estetyczne ukrycie kaloryfera w pokoju dziecka. Dzięki nim można nie tylko zadbać o estetyczny wygląd pomieszczenia, ale także zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, które często są ciekawe świata i mogą próbować dotykać nagrzewających się elementów grzejnika. Dzięki możliwości zabudowy grzejnika za pomocą maskownicy, można także stworzyć ażurowy mebel, który nie tylko pięknie wygląda, ale także może pełnić funkcję praktyczną, na przykład jako półka czy ozdobna przestrzeń do przechowywania zabawek. Dodatkowo, maskownice ModuloKids oferują różnorodne wzory i kolory, co pozwala dopasować je do wystroju pokoju dziecka, tworząc ładny efekt wizualny. Maskownice grzejnikowe ModuloKids to nie tylko praktyczne rozwiązanie do ukrywania grzejników, ale także designerski element, który wprowadza do dziecięcych pokoi radość i kreatywność. Dzięki temu rodzice mogą dostosować otoczenie do gustu swoich dzieci, tworząc przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i atrakcyjna wizualnie.

Zostańmy w kontakcie43-190 Mikołów,ul. Reymonta 11 B
tel. +48 32 738 88 90

Siedziba firmy
zapraszamy na wirtualny spacer - kliknij!

Odwiedź nasz showroom

Znajdź nasze produkty blisko Ciebie

Punkty sprzedaży

Chcesz zamówić wzornik, katalog lub próbkę konkretnego wzoru? Zadzwoń!
tel. +48 32 738 88 90

Zamów wzornik lub katalog produktów

Nasz dział technologiczny odpowie na wszelkie pytania techniczne!
tel. +48 32 738 88 95
e-mail: technologia@proform.eu


Obserwuj nas w social mediach

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest Proform
  • Youtube Proform
Ostatnio oglądane produkty