Disable Preloader
Proform Design Quality Technology

Aktualności

Praca - Pracownik działu Eksportu

Marka Proform to nowoczesne i unikatowe rozwiązania w branży meblarskiej, ma ugruntowaną pozycę na rynku Polskim i wielu krajach Unii Europejskiej.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik działu Eksportu

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

- Mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientami z krajów niemieckojęzycznych
- Sporządzanie ofert
- Wsparcie klienta przy rozwiązywaniu problemów
- Wystawianie dokumentów sprzedażowych
- Pomoc przy organizacji transportów zagranicznych
- Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego oraz/lub j. angielskiego w mowie i w piśmie
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego
- Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
- Komunikatywność, kreatywność
- Umiejętności samodzielnej pracy pod presją czasu
- Zaangażowanie, dynamizm w działaniu
- Znajomość rynku meblarskiego lub technologii związanych z obróbką drewna będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
- Ciekawą pracę w sympatycznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie , zależne od kwalifikacji i zaangażowania w pracę
- Możliwość codziennego kontaktu z językami obcym

 CV prosimy przesyłać na adres: praca@proform.eu

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).